Blog

To już za miesiąc !

2016-12-20 18:16:23, komentarzy: 0

Kiedy premiera ? Wiele osób zadawało i wciąż zadaje nam to pytanie. W końcu prace nad drugim sezonem Zapomnianej Historii zaczęły się już w lipcu. Kilka razy też ogłaszaliśmy i przesuwaliśmy premierę. Czas rozwiać wszelkie wątpliwości.

 

 

Pisanie scenariuszy do drugiego sezonu Zapomnianej Historii zaczęliśmy w lipcu br. Ze względu na liczne wyjazdy harcerskie i nie harcerskie zajęło to prawie miesiąc.

 

Nagrywanie planowaliśmy zacząć w sierpniu, i w sumie to nawet wyszło, ale zaczęliśmy dopiero 29.

 

We wrześniu zaczęła się szkoła, czyli największa przeszkoda w szybkim ukończeniu drugiego sezonu.

 

Zmuszeni byliśmy do nagrywania tylko w weekendy, a jest to dosyć problemowe z kilku powodów.

 

Po pierwsze do dyspozycji były tylko 2, no czasami 3 dni. Piątek, sobota, niedziela. Jeśli przez kilka dni była zła pogoda to nagranie choćby jednego odcinka przesuwało się o kolejny tydzień.

 

Po drugie jesteśmy harcerskimi wychowawcami. Prowadzimy swoje drużyny. A to właśnie w weekendy harcerze mają zbiórki i wyjazdy.

 

Jak by tego było mało nie raz coś się psuło, lub któryś z nas z różnych przyczyn nie mógł nagrywać. Takich przeszkód było naprawdę dużo, więc może niedługo napiszę o tym oddzielny wpis.

 

Po nagraniu wszystkich odcinków przyszło nam je zmontować. I tu pojawiła się kolejna masa problemów, ale o nich też wolę nie wspominać.

 

Tak czy inaczej z przyjemnością mam zaszczyt ogłosić, że premiera Drugiego Sezonu Zapomnianej Historii odbędzie się 20 stycznia 2017 r. ,kiedy o godz. 18 opublikujemy na naszym kanale pierwszy z 10 odcinków. Będą się one ukazywać raz w tygodniu, w piątek o 18:00.

 

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego z nich, koniecznie śledź nas na Facebooku oraz zasubskrybuj nasz kanał na YouTube.

Kategorie wpisu: Aktualności
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Kreator stron www - przetestuj!